На сайті представлені роздрібні ціни. Оптові ціни доступні після реєстрації.

Статті

Сумки зі шкірзамінника - чудова альтернатива виробам з натуральної шкіри 05 березня 2019
Коли мова заходить про вибір сумок, постає одне з головних запитань: сумки зі шкірзамінника чи натуральної шкіри – чому надати перевагу? Чомусь досі більшість людей вважає, що шкіра поза конкуренцією. І навіть той факт, що шкірзам доступніший, часто не змінює громадську думку в його користь. Чому так і чи має це під собою логічні підстави – давайте з’ясовувати далі.
Модні рюкзаки для дівчат: тренди цього сезону 07 лютого 2019
Жіночі рюкзаки ще не так давно були нарівні за популярністю з чоловічими. Сьогодні ж вони далеко попереду, і зустріти дівчину на вулиці з рюкзаком можна частіше, ніж хлопця. У чому секрет такої популярності і які тенденції актуальні в сезоні 2019 – читайте далі.
Як вибрати жіночий гаманець? Корисні поради 15 січня 2019
І жінки, і чоловіки в наш час не нехтують таким функціональним аксесуаром, як гаманець. Адже це так зручно, коли гроші завжди перебувають на своєму місці, візитки, банківські та дисконтні карти – під рукою. Але якщо сильна стать не так примхлива до гаманців при виборі, то жінки розглядають все – від якості до декоративних елементів. Якщо перед вами зараз стоїть саме таке завдання – покупка гаманця, який порадує в усіх відношеннях, читайте далі, на що необхідно звернути увагу при виборі.