На сайті представлені роздрібні ціни. Оптові ціни доступні після реєстрації.

Спецпропозиція

Спецпропозиція від українського виробника «Камелія»:
пошив сумок під замовлення

Виготовлення сумок на замовлення – це відповідальний і багатоетапний процес, довірити який ви можете досвідченим і компетентним фахівцям фабрики «Камелія»! 

Ми пропонуємо індивідуальне пошиття сумок та нанесення на них фірмової символіки або логотипу. Ми гарантуємо вигідні умови співпраці, короткі терміни виготовлення і високу якість готової продукції за найвигіднішими цінами. 

На нашому сайті представлений асортиментний ряд виробів з натуральної шкіри, замші та шкірзамінника, ознайомившись з якими ви зможете переконатися в їх сучасності та функціональності. Ви можете обрати модель з нашого асортименту або ж запропонувати свій варіант.

Ми завжди вислухаємо ваші побажання і пропозиції, допоможемо з вибором матеріалу, форми, щоб результат пошиття на замовлення виправдав ваші очікування. Готові розробити нові моделі за вашими лекалами, ескізами та фотографіями, або внести правки в існуючі моделі.

Мінімальне замовлення – 30 шт. 

Зшиті на замовлення сумки від українського виробника «Камелія» – це якісні, стильні і міцні аксесуари, які прослужать тривалий термін і виступлять відмінним маркетинговим рішенням.

Залишіть заявку на електронну пошту kameliya.bags@gmail.com з вашими побажаннями. Ми зв'яжемося з вами для уточнення всіх подробиць замовлення.